Úvod > Fotogalerie > Matrace
 • MATRACE Z PUR PĚNY - pěnový polyureretan se prodává pod značkou molitan. Pěna je vhodná pro výrobu matrací díky svým vlastnostem jako pružnost, tvarová stálost a cenová dostupnost. Matrace z PUR pěny jsou vyráběny buď z jedné vrstvy PUR pěny, nebo z více vrstev různých druhů PUR pěn, které jsou položeny či slisovány do sebe. Tyto matrace mají různou tvrdost.Vhodné k uložení na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
 • MATRACE Z HR PĚNY(COOLFLEX) - studené pěny se někdy označují jako HR (vysoce pružné). Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře HR pěna dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Vhodné k uložení na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
 • MATRACE Z LÍNÉ PĚNY(VISCOFOAM) - paměťová pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace tolik netrpí na proleženiny.Vhodné k uložení na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
 • PRUŽINOVÉ MATRACE - tyto matrace mají střed jádra tvořený pružinovým drátem různé síly.Vrchní a spodní strana jsou pak různé druhy pěn. Matrace patří díky své konstrukci mezi velmi vzdušné.Jsou vhodné k uložení na pevný rošt.
 • TAŠTIČKOVÉ MATRACE - tyto matrace mají střed jádra tvořený velkým množstvím pružin uložených v textilních pouzdrech. Výhodou oproti pružinovým matracím je větší počet pružin a tím i lepší rozložení váhy na matraci. Matrace jsou velmi vzdušné a je možné je uložit na polohovatelný rošt.
 • TECHNOGEL - tvaruje se podle individuální potřeby každého uživatele ve všech směrech s efektem 3D. (o 60% vyšší schopnost se přizpůsobit tělu). Pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku a má vynikající hygienické vlastnosti. Doživotní garance na neproležení gelu. Neobsahuje změkčovadla a je kompletně netoxický. Má výjimečnou tepelnou vodivost a schopnost odvodu tepla - snižuje potivost těla.
 • YOGADROPS - světová novinka, spojení pěny s mikroskopickými částečkami vody
 • CENA matrace je vždy uvedena v rozměru 90x200cm v rozepínacím a pratelném potahu SNOW. Ceny matrací v jiném rozměru a ve zvoleném potahu na dotaz.
 • ADRIANA COOLFLEX
  ADRIANA VISCOFOAM
  ALEXIS HARD
  ALEXIS MEDIUM
  ALEXIS SOFT
  BRONCO COOLFLEX
  ENZO
  LISA
  LUCY
  LUCY BIO GREENFIRST
  LUCY HARD
  MANON
  OLIVIA VISCOFOAM
  SARAH
  SARAH BIO GREENFIRST
  TAMARA
  TRIFLEX
  TRIFLEX PLUS
  TRILUX
  TRILUX PLUS
  Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool
  Vzorková prodejna ve Stříbře otevřena vždy
  pondělí 8:30 - 11:30 - 12:30 - 15:30
  středu 8:30 - 11:30      12:30- 17:00

  Truhlářství - Jiří Češka
  Telefon: 605 157 535, e-mail: truhlarstviceska@seznam.cz
  Otevírací doba: Po - Pá 7:00 - 16:00 (výrobní areál Prostiboř)
  Přihlásit